Domů
Kontakt

Digitalizace údržby

Co vše zahrnuje digitalizace?

Významnou součástí procesu transformace průmyslu je digitalizace v údržbě. Digitalizace údržby je jedním z nezbytných předpokladů pro posun k prediktivní údržbě, která spočívá v monitorování stavu strojů a analýzy získaných dat.

Na základě analýz umíme:
  • Identifikovat závadu dříve, než se projeví na provozu stroje
  • Efektivně plánovat odstávky
  • Snížit počet neplánovaných odstávek
  • Navrhnout optimalizaci strojů

Zajímá vás toto řešení?

Proč digitalizovat údržbu? Podívejte se na krátké video přímo z praxe

Proč digitalizovat údržbu?

Příklad využití našich systémů a technologií digitaliazce údržby ve výrobním závodě v Chodově u Karlových Varů

Navazující řešení pro digitalizaci

SKF QuickCollect – snadno použitelný snímač, který kombinuje snímání vibrací, teploty a obálky signálu zrychlení. Data je možno prohlížet na místě v reálném čase. Pomocí Bluetooth se lze připojit k telefonu nebo tabletu a propojit s dalšími SKF aplikacemi. Ideální jako součást pochůzkového programu pro základní sběr dat.

SKF IMx-8 – vysoce pokročilý online systém pro včasnou a nepřetržitou detekci závad a jejich prevenci. Prostřednictvím cloudových služeb umožňuje diagnostikovat závady a vizualizovat data. Lze se přes něj přímo spojit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou podporu a pomohou zajistit, aby vaše zařízení fungovala po celou dobu své životnosti co nejlépe.

SKF Smart Supplier 4.0 – přihlaste se do programu u našich autorizovaných distributorů a začněte s digitalizací v údržbě bez předchozích investic. Získejte přístup k nejnovějším technologiím (např. SKF QuickCollect) a expertům SKF z oblasti vibrační diagnostiky.

SKF Premium a Rotation For Life – programy, které vám umožňují digitalizovat údržbu a zavádět vyspělé smart technologie bez vysokých vstupních investic.

Centrum vzdálené diagnostiky – součást nově otevřeného REP Centra (Rotation Equipment Performance) v Ostravě, které vzniklo na podporu zvyšování výkonnosti vašich výrobních zařízení. V REP Centru pracují vibrační diagnostici, aplikační inženýři a další specialisté na zajištění spolehlivého chodu strojů.

Ložiska / Těsnění / Přenos výkonu / Přístroje a nářadí pro údržbu – technická řešení a strojní součásti pro spolehlivé fungování rotačních celků strojů, pro každé průmyslové odvětví a v každé fázi životního cyklu zařízení.