Domů
Kontakt

IMx-8

SKF Multilog On-line System

Chcete se dostat na vyšší úroveň v digitalizaci údržby?
Začněte používat kompaktní systém IMx-8!

Se systémem IMx-8

  • Zabráníte neplánovaným odstávkám ve výrobě a snížíte náklady na údržbu
  • Snížíte četnost oprav a zkrátíte jejich čas
  • Zvýšíte spolehlivost dodávek pro vaše zákazníky
  • Dosáhnete vyššího stupně digitalizace v údržbě
  • Vaši pracovníci údržby získají nové dovednosti a zároveň vzroste vaše atraktivita na trhu práce

Základní vlastnosti

  • Kompaktní monitorovací jednotka o velikosti knihy
  • Systém pro včasnou detekci závad a minimalizaci odstávek
  • 2 digitální a 8 analogových kanálů
  • Ukládání a sdílení dat na zabezpečený SKF cloud
  • Pokročilá analýza dat experty z Centra vzdálené diagnostiky v Ostravě

Příklad využití  kompaktního systému IMx-8 ve výrobním závodě v Chodově u Karlových Varů

Vizualizace a analýza dat

SKF @ptitude – Jednotka IMx-8 je kompatibilní se softwarem SKF @ptitude, který data vizualizuje. Jejich analýzu pro vás mohou zajistit odborníci SKF na vibrační diagnostiku.

Smart
Rotation

Zajímá vás toto řešení?

Navazující řešení pro digitalizaci

SKF QuickCollect – snadno použitelný snímač, který kombinuje snímání vibrací, teploty a obálky signálu zrychlení. Data je možno prohlížet na místě v reálném čase. Pomocí Bluetooth se lze připojit k telefonu nebo tabletu a propojit s dalšími SKF aplikacemi. Ideální jako součást pochůzkového programu pro základní sběr dat.

SKF Smart Supplier 4.0 – přihlaste se do programu u našich autorizovaných distributorů a začněte s digitalizací v údržbě bez předchozích investic. Získejte přístup k nejnovějším technologiím (např. SKF QuickCollect) a expertům SKF z oblasti vibrační diagnostiky.

SKF Premium a Rotation For Life – programy, které vám umožňují digitalizovat údržbu a zavádět vyspělé smart technologie bez vysokých vstupních investic.

Centrum vzdálené diagnostiky – součást nově otevřeného REP Centra (Rotation Equipment Performance) v Ostravě, které vzniklo na podporu zvyšování výkonnosti vašich výrobních zařízení. V REP Centru pracují vibrační diagnostici, aplikační inženýři a další specialisté na zajištění spolehlivého chodu strojů.

Digitalizace údržby – pro monitorování a diagnostiku strojů jsme vyvinuli systém SKF Enlight. Ten je založený na sběru dat pomocí mobilních zařízení a jejich ukládání a analýze v cloudové aplikaci vhodné pro všechny průmyslové segmenty. Tato data analyzují naši experti na vibrační diagnostiku v Centru vzdálené diagnostiky v Ostravě.

Ložiska / Těsnění / Přenos výkonu / Přístroje a nářadí pro údržbu – technická řešení a strojní součásti pro spolehlivé fungování rotačních celků strojů, pro každé průmyslové odvětví a v každé fázi životního cyklu zařízení.