Domů
Kontakt

SKF QuickCollect

Ještě jste nezačali s digitalizací údržby ve svém výrobním závodě? Potřebujete začít s pochůzkovou diagnostikou bez větších investic? Začněte již dnes se snímačem SKF QuickCollect!

Se snímačem SKF QuickCollect rychle a jednoduše provedete sběr a analýzu dat o stavu vašich strojů

  • Včas zjistíte vznikající problém na vašich rotačních zařízeních
  • Je ideální pro pochůzkovou diagnostiku, kombinuje snímání vibrací, teploty a obálku signálu zrychlení
  • Všechna data si můžete prohlížet na místě v reálném čase, nebo mohou být uložena na cloud pro budoucí analýzu
  • Budoucí analýzu dat vám usnadní volně stažitelné aplikace SKF ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu, k nimž snímač snadno připojíte pomocí bluetooth
  • Můžete využít odbornou podporu specialistů z Centra vzdálené diagnostiky v Ostravě

Zároveň můžete vyzkoušet novinku ProCollect. SKF Enlight ProCollect je nové přenosné řešení pro sledování vibrací, které je navrženo tak, aby pomohlo společnostem zavést inteligentní postupy údržby založené na daných podmínkách nebo aby umožnilo zavedení programů monitorování strojů u širší škály aktiv.

Řešení SKF zahrnuje aktualizovanou verzi ručně ovládaného robustního senzoru QuickCollect, a to spolu s ProCollect, což je zcela nová mobilní aplikace. Aplikace ProCollect je vhodná pro standardní operační systémy iOS nebo Android a byla navržena tak, aby se zjednodušil sběr, interpretace a komunikace provozních i strojních dat o stavu zařízení. Nový software navíc bezproblémově navazuje na SKF Enlight Center – vyspělou webovou monitorovací platformu SKF.

Příklad využití snímače SKF QuickCollect ve výrobním závodě v Chodově u Karlových Varů

Aplikace SKF QuickCollect dává možnost základní analýzy dat na místě. Rozšíření o aplikaci SKF DataCollect umožňuje hlubší diagnostiku, upravitelné formuláře pro sběr všech typů inspekčních a procesních dat a možnost připojení na SKF Centrum vzdálené diagnostiky. Experti v Centru vám data analyzují a na základě toho doporučují kroky ke zvýšení provozní spolehlivosti výrobných zařízení.

Aplikace SKF QuickCollect

Aplikace SKF DataCollect

Zajímá vás toto řešení?

Navazující řešení pro digitalizaci

SKF IMx-8 – vysoce pokročilý online systém pro včasnou a nepřetržitou detekci závad a jejich prevenci. Prostřednictvím cloudových služeb umožňuje diagnostikovat závady a vizualizovat data. Lze se přes něj přímo spojit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou podporu a pomohou zajistit, aby vaše zařízení fungovala po celou dobu své životnosti co nejlépe.

SKF Smart Supplier 4.0 – přihlaste se do programu u našich autorizovaných distributorů a začněte s digitalizací v údržbě bez předchozích investic. Získejte přístup k nejnovějším technologiím (např. SKF QuickCollect) a expertům SKF z oblasti vibrační diagnostiky.

SKF Premium a Rotation For Life – programy, které vám umožňují digitalizovat údržbu a zavádět vyspělé smart technologie bez vysokých vstupních investic.

Centrum vzdálené diagnostiky – součást nově otevřeného REP Centra (Rotation Equipment Performance) v Ostravě, které vzniklo na podporu zvyšování výkonnosti vašich výrobních zařízení. V REP Centru pracují vibrační diagnostici, aplikační inženýři a další specialisté na zajištění spolehlivého chodu strojů.

Digitalizace údržby – pro monitorování a diagnostiku strojů jsme vyvinuli systém SKF Enlight. Ten je založený na sběru dat pomocí mobilních zařízení a jejich ukládání a analýze v cloudové aplikaci vhodné pro všechny průmyslové segmenty. Tato data analyzují naši experti na vibrační diagnostiku v Centru vzdálené diagnostiky v Ostravě.

Ložiska / Těsnění / Přenos výkonu / Přístroje a nářadí pro údržbu – technická řešení a strojní součásti pro spolehlivé fungování rotačních celků strojů, pro každé průmyslové odvětví a v každé fázi životního cyklu zařízení.