Domů
Kontakt

SKF QuickCollect

Ještě jste nezačali s digitalizací údržby ve svém výrobním závodě? Potřebujete začít s pochůzkovou diagnostikou bez větších investic? Začněte již dnes se snímačem SKF QuickCollect!

Se snímačem SKF QuickCollect rychle a jednoduše provedete sběr a analýzu dat o stavu vašich strojů

  • Včas zjistíte vznikající problém na vašich rotačních zařízeních
  • Je ideální pro pochůzkovou diagnostiku, kombinuje snímání vibrací, teploty a obálku signálu zrychlení
  • Všechna data si můžete prohlížet na místě v reálném čase, nebo mohou být uložena na cloud pro budoucí analýzu
  • Budoucí analýzu dat vám usnadní volně stažitelné aplikace SKF ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu, k nimž snímač snadno připojíte pomocí bluetooth
  • Můžete využít odbornou podporu specialistů z Centra vzdálené diagnostiky v Ostravě

Příklad využití snímače SKF QuickCollect ve výrobním závodě v Chodově u Karlových Varů

Aplikace SKF QuickCollect dává možnost základní analýzy dat na místě. Rozšíření o aplikaci SKF DataCollect umožňuje hlubší diagnostiku, upravitelné formuláře pro sběr všech typů inspekčních a procesních dat a možnost připojení na SKF Centrum vzdálené diagnostiky. Experti v Centru vám data analyzují a na základě toho doporučují kroky ke zvýšení provozní spolehlivosti výrobných zařízení.

Aplikace SKF QuickCollect

Aplikace SKF DataCollect

Zajímá vás toto řešení?

Navazující řešení pro digitalizaci

SKF IMx-8 – vysoce pokročilý online systém pro včasnou a nepřetržitou detekci závad a jejich prevenci. Prostřednictvím cloudových služeb umožňuje diagnostikovat závady a vizualizovat data. Lze se přes něj přímo spojit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou podporu a pomohou zajistit, aby vaše zařízení fungovala po celou dobu své životnosti co nejlépe.

SKF Smart Supplier 4.0 – přihlaste se do programu u našich autorizovaných distributorů a začněte s digitalizací v údržbě bez předchozích investic. Získejte přístup k nejnovějším technologiím (např. SKF QuickCollect) a expertům SKF z oblasti vibrační diagnostiky.

SKF Premium a Rotation For Life – programy, které vám umožňují digitalizovat údržbu a zavádět vyspělé smart technologie bez vysokých vstupních investic.

Centrum vzdálené diagnostiky – součást nově otevřeného REP Centra (Rotation Equipment Performance) v Ostravě, které vzniklo na podporu zvyšování výkonnosti vašich výrobních zařízení. V REP Centru pracují vibrační diagnostici, aplikační inženýři a další specialisté na zajištění spolehlivého chodu strojů.

Digitalizace údržby – pro monitorování a diagnostiku strojů jsme vyvinuli systém SKF Enlight. Ten je založený na sběru dat pomocí mobilních zařízení a jejich ukládání a analýze v cloudové aplikaci vhodné pro všechny průmyslové segmenty. Tato data analyzují naši experti na vibrační diagnostiku v Centru vzdálené diagnostiky v Ostravě.

Ložiska / Těsnění / Přenos výkonu / Přístroje a nářadí pro údržbu – technická řešení a strojní součásti pro spolehlivé fungování rotačních celků strojů, pro každé průmyslové odvětví a v každé fázi životního cyklu zařízení.