Domů
Kontakt

Rotating Equipment Performance Center

(REP centrum)

Rep centrum v Ostravě sdružuje odborníky SKF z oblasti aplikačního inženýrství a diagnostiky stavu strojů a nabízí tak výrobním firmám unikátní službu s cílem maximalizovat provozní trvanlivost ložisek, například v rámci programů SKF Premium a Rotation for Life.

REP Centrum, Ostrava

Spojení technické kompetence a produktů pro spolehlivý provoz vašich rotačních celků
Příklad využití našich systémů a technologií digitaliazce údržby ve výrobním závodě v Chodově u Karlových Varů

Díky globální síti Center vzdálené diagnostiky SKF efektivně analyzujeme data (vibrodiagnostická a provozní) a na základě toho doporučujeme kroky ke zvýšení provozní spolehlivosti výrobních zařízení.

Zajímá vás toto řešení?

Navazující řešení pro digitalizaci

SKF QuickCollect – snadno použitelný snímač, který kombinuje snímání vibrací, teploty a obálky signálu zrychlení. Data je možno prohlížet na místě v reálném čase. Pomocí Bluetooth se lze připojit k telefonu nebo tabletu a propojit s dalšími SKF aplikacemi. Ideální jako součást pochůzkového programu pro základní sběr dat.

SKF IMx-8 – vysoce pokročilý online systém pro včasnou a nepřetržitou detekci závad a jejich prevenci. Prostřednictvím cloudových služeb umožňuje diagnostikovat závady a vizualizovat data. Lze se přes něj přímo spojit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou podporu a pomohou zajistit, aby vaše zařízení fungovala po celou dobu své životnosti co nejlépe.

SKF Smart Supplier 4.0 – přihlaste se do programu u našich autorizovaných distributorů a začněte s digitalizací v údržbě bez předchozích investic. Získejte přístup k nejnovějším technologiím (např. SKF QuickCollect) a expertům SKF z oblasti vibrační diagnostiky.

SKF Premium a Rotation For Life – programy, které vám umožňují digitalizovat údržbu a zavádět vyspělé smart technologie bez vysokých vstupních investic.

Digitalizace údržby – pro monitorování a diagnostiku strojů jsme vyvinuli systém SKF Enlight. Ten je založený na sběru dat pomocí mobilních zařízení a jejich ukládání a analýze v cloudové aplikaci vhodné pro všechny průmyslové segmenty. Tato data analyzují naši experti na vibrační diagnostiku v Centru vzdálené diagnostiky v Ostravě.

Ložiska / Těsnění / Přenos výkonu / Přístroje a nářadí pro údržbu – technická řešení a strojní součásti pro spolehlivé fungování rotačních celků strojů, pro každé průmyslové odvětví a v každé fázi životního cyklu zařízení.