Domů
Kontakt

SKF Smart Supplier 4.0

Chcete vyzkoušet startovací balíček SKF pro digitalizaci údržby bez poplatku? Začněte s programem Smart Supplier 4.0 již dnes!

Vyzkoušejte si

 • Vibrační diagnostiku vašich rotačních zařízení bez nutnosti vstupních investic
 • SKF software a hardware pro digitalizaci údržby
 • Snadno použitelný snímač vibrací, teploty a obálky signálu zrychlení SKF QuickCollect
 • Analýzu dat z vašich strojů prováděnou experty SKF
 • Zaškolení pro sběr dat a práci s aplikacemi SKF
 • Reporty a doporučení pro vyšší efektivitu údržby

Zapojte se do programu SKF Smart Supplier 4.0

 • Kontaktujte autorizovaného distributora SKF
 • SKF vám poskytne snadno použitelný snímač QuickCollect a přístup do aplikace DataCollect
 • SKF ve spolupráci s distributorem proškolí vaše zaměstnance na sběr dat z provozu a práci s aplikací
 • Následně začnete sbírat data z provozu a odesílat je na cloud SKF
 • Diagnostik SKF pro vás následně vypracuje stručnou zprávu včetně jednoduchých doporučení
 • V případě potřeby vám pak SKF nebo distributor pomáhají s další diagnostikou
Příklad využití snímače SKF QuickCollect ve výrobním závodě v Chodově u Karlových Varů

Abyste se mohli zapojit do programu Smart Supplier 4.0, potřebujete jen vlastní tablet a někoho, kdo se bude věnovat sběru dat. Vyžádejte si u autorizovaného distributora SKF bezplatnou 6-měsíční zkušební verzi.

Smart
Rotation

Zajímá vás toto řešení?

Navazující řešení pro digitalizaci

SKF QuickCollect – snadno použitelný snímač, který kombinuje snímání vibrací, teploty a obálky signálu zrychlení. Data je možno prohlížet na místě v reálném čase. Pomocí Bluetooth se lze připojit k telefonu nebo tabletu a propojit s dalšími SKF aplikacemi. Ideální jako součást pochůzkového programu pro základní sběr dat.

SKF IMx-8 – vysoce pokročilý online systém pro včasnou a nepřetržitou detekci závad a jejich prevenci. Prostřednictvím cloudových služeb umožňuje diagnostikovat závady a vizualizovat data. Lze se přes něj přímo spojit s našimi odborníky, kteří vám poskytnou podporu a pomohou zajistit, aby vaše zařízení fungovala po celou dobu své životnosti co nejlépe.

SKF Premium a Rotation For Life – programy, které vám umožňují digitalizovat údržbu a zavádět vyspělé smart technologie bez vysokých vstupních investic.

Centrum vzdálené diagnostiky – součást nově otevřeného REP Centra (Rotation Equipment Performance) v Ostravě, které vzniklo na podporu zvyšování výkonnosti vašich výrobních zařízení. V REP Centru pracují vibrační diagnostici, aplikační inženýři a další specialisté na zajištění spolehlivého chodu strojů.

Digitalizace údržby – pro monitorování a diagnostiku strojů jsme vyvinuli systém SKF Enlight. Ten je založený na sběru dat pomocí mobilních zařízení a jejich ukládání a analýze v cloudové aplikaci vhodné pro všechny průmyslové segmenty. Tato data analyzují naši experti na vibrační diagnostiku v Centru vzdálené diagnostiky v Ostravě.

Ložiska / Těsnění / Přenos výkonu / Přístroje a nářadí pro údržbu – technická řešení a strojní součásti pro spolehlivé fungování rotačních celků strojů, pro každé průmyslové odvětví a v každé fázi životního cyklu zařízení.